Cześć! Przeczytaj o Zielonym Kampusie

Zielony Kampus

to relaks, spokój, wyciszenie.

Tu rozwijamy skrzydła.

Zielony Kampus to Strefa Odłączenia. To czas na wyciszenie i relaks. Bez telefonu, laptopa, ciągłego sprawdzania mediów społecznościowych, bez myślenia, że coś nam umknie. To taki skok z fotela i z przed ekranu na zieloną trawę. Dla niektórych to zupełnie nowe doświadczenie. Nowe krajobrazy, zwierzęta, gry w terenie. Naszym celem jest chwilowe odłączenie, uzdrowienie umysłu, oczu, ciała. Otwieramy się na naturę, nowe doświadczenia i spotykamy twarzą w twarz, nie w wirtualu.

Pragniemy, aby każdy zdobył skarb magicznych wspomnień: brudu, mokrych butów, przygody, historii oraz pełnych żartów i uśmiechów dni i nocy spędzonych z przyjaciółmi pod gwiazdami przy ognisku.

Góry, lasy, woda

Wyprawa na Kampus to świetna zabawa, w której w pełni wykorzystujemy naturalne otoczenie Gór Stołowych, stwarzając codziennie kolejną okazję
aby maszerować przez góry, lasy, ćwiczyć sporty docelowe lub odpłynąć kajakiem.

Scenariusz

Oprócz ogromnego zestawu zajęć,
gier i regularnego czasu pływania, każdą sesję tworzymy wokół unikalnego tematu,
aby wzbudzić emocje obozowiczów związane z wielkim finałem ostatniego dnia.

Góry Stołowe

Zielony Kampus organizujemy w Otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Miejsce jest otoczone lasami z dala od miejskiego zgiełku. Tutaj mamy szansę usłyszeć śpiew ptaków, brzęczenie pszczół, szelest drzew. Zatrzymaj się na moment, złap wewnętrzny spokój.

Program Kampusu to 3 składowe elementy: Odłączenie, Eko12, Zdrowy Styl

Odłączenie

Czas z dala od ekranu telefonu i komputera

Oferujemy pełne wrażeń odłączenie, po to by „zresetować” swoje relacje z technologią, telefonami komórkowymi, grami internetowymi i innymi urządzeniami elektronicznymi. Rozwijamy nowe zainteresowania oraz utrzymujemy kontakty towarzyskie twarzą w twarz.

Eko 12

Wdrażanie 12 Zielonych Nawyków

Podczas wypraw wdrażamy 12 Zielonych Nawyków, które w formie zadań, gier, zabaw zwiększą świadomość wpływu plastiku na naszą planetę.

Zdrowy Styl

Zdrowe odżywianie i sportowy styl

Rozwój współczesnej cywilizacji nie sprzyja aktywności. Udogodnienia technologiczne, środki komunikacji, automatyzacja, komputeryzacja zmniejszają do minimum aktywność fizyczną w codziennym życiu. Coraz więcej prac wykonuje się w pozycji siedzącej, z mniejszym wysiłkiem. Ważne jest zatem wprowadzanie zmian w stylu życia, którego głównym elementem powinna być aktywność fizyczna.

Twórca Kampusu

Rodzina przywołuje we mnie to, co najlepsze, podziwia moje wysiłki, kibicuje moim sukcesom i jest moim najbliższym przyjacielem. Klepie mnie po plecach, kiedy widzi, że jestem w równowadze by wspólnie cieszyć się przygodami.

chill

nauczyciel

trener pływania

Woda to moje drugie środowisko. Pływanie trenowałem, trenuję i będę trenował. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego.

chill

instruktor

NARTY, SNOWBOARD

Góry to moje trzecie środowisko. Posiadam uprawnienia instruktorskie w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie.

chill

psychologia Sportu

specjalizacja ogólna

Od 10 lat organizuję obozy treningowe dla pływaków i widzę co się dzieje. Jestem w trakcie studiów z psychologii sportu.

chill

wake, kite

w trakcie realizacji

Jak tylko świat się ogarnie z epidemii zrealizuję kolejne marzenie czyli kurs wakeboardingu i kitesurfingu.

mogę się chwalić.
to dzięki wam.

0
lat pracy z dziećmi i młodzieżą
0
obozy zorganizowane do roku 2021
0 +
przyjaciół i wspaniałych przygód
transparent-min.png
Odtwórz wideo