Zasady dotyczące elektroniki

Dla tych, którzy wracają do obozu, wiecie, że od roku mieliśmy politykę mówiącą, że „brak elektroniki na obozie”. Dawniej pozwalaliśmy obozowiczom przez godzinę dziennie na posiadanie telefonów komórkowych podczas Camp Sore. Jeśli jednak telefony zdołały się odprawić, często nie są zwracane po pierwszym sklepie obozowym i stają się rozpraszaniem w ciągu tygodnia iw nocy w kabinach.

Nasza misja.
Jako obóz letni, naszym zadaniem jest pomóc dzieciom połączyć się z naturą i ze sobą nawzajem. Chcemy budować trwałe umiejętności i tworzyć wspomnienia na całe życie. JEST to wykonalne, nawet jeśli nie są zapisane na Instagramie. i być dobrym wzorem do naśladowania w tym zakresie. W ramach tej inicjatywy nie zezwalamy już na telefony, laptopy, tablety, iPady i inną elektronikę na obozie. Jeśli obozowicz chciałby zrobić zdjęcie, może poprosić doradcę, zabrać ze sobą aparat cyfrowy/jednorazowy lub skorzystać z aparatu obozowego, który będziemy rozdawali w ciągu tygodnia.

Głęboko wierzymy, że poprawi to doświadczenie Camp White i zapewni silniejszą społeczność oraz niezbędną przerwę od urządzeń, na których wszyscy, łącznie ze mną, tak bardzo polegamy każdego dnia.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym listem zaadaptowanym z innego obozu, który opisuje naszą pozycję i plan z telefonami komórkowymi. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, daj nam znać.

Zasady dotyczące telefonów komórkowych, sieci WIFI i małych obozów elektroniki – (na podstawie French Woods Festival of the Performing Arts) http://frenchwoods.com/cell-wi-fi-electronics-policy.htm

„Każdego sezonu rodzice dzwonią, aby wyrazić swoje obawy, że ich dzieci chcą zabrać na obóz swoje iPhony, smartfony, iPady, iPody, podpałki lub laptopy.

Telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne są nie tylko drogie i mogą zostać skradzione lub zgubione, ale także ich używanie może zakłócać, a nawet sabotować ogólne wrażenia dziecka na obozie – a także inne. Obozowicz, który spędza tak dużo czasu pochłonięty technologią lub komunikacją, może to robić kosztem poznania innych uczestników obozu i doradców. Obóz letni oferuje świetną okazję do poznania i poruszania się w sytuacjach społecznych, bez stałego połączenia i zanurzenia w cyfrowym/wirtualnym świecie.

W przeszłości staraliśmy się spełnić te prośby, ale okazało się, że osobista sieć WIFI jest zbyt pokusa, a obozowicze sprawdzają e-maile i SMS-y, używają Instagrama itp. Podczas chodzenia na zajęcia, podczas zajęć lub wieczornych występów. Wszystko to jest szkodliwe dla życia obozowego i nie może być tolerowane. Co być może najważniejsze, telefon komórkowy stanowi więź z rodzicami i przyjaciółmi z domu i może służyć jako przeszkoda dla dziecka w nauce samodzielnego rozwiązywania problemów w tym, co w przeciwnym razie mogłoby być zorganizowanym i wspierającym środowiskiem rozwoju i niezależności.

Telefon, laptop lub iPad staje się narzędziem do wszelkiego rodzaju komunikacji online, wiadomości błyskawicznych i przeglądania. Doradcy monitorują interpersonalne interakcje społeczne na obozie, aby zapobiec zastraszaniu i tak dalej. Może jednak dojść do nękania w Internecie, a personel nie będzie w stanie monitorować potencjalnych negatywnych skutków, które mogą zostać wprowadzone do świata obozu ze świata cyfrowego.

W tym roku na obozie wymuszamy zakaz korzystania z telefonów komórkowych, brak polityki WIFI. W głównym biurze będziemy mieć laptopy, które będą używane do wysyłania e-maili do iz obozu. Za zgodą, kempingowicz może korzystać z WIFI biura programowego, w tym po godzinach zajęć, w celu realizacji projektów/prac domowych/badań, studiów SAT/ACT itp. i zaproponować niedrogi odtwarzacz MP-3.

Przypominamy, jak najmocniej prosimy o pozostawienie tego sprzętu w domu przez dzieci. WHITE MEMORIAL CAMP NIE MOŻE I NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI Z ŻADNEJ PRZYCZYNY ZA UTRATĘ LUB USZKODZENIE SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO DZIECI, w tym między innymi telefonów komórkowych, laptopów, tabletów, podpałek, przewodów i ładowarek itp.     

Wszyscy czekamy na pełne zabawy, bezpieczne i produktywne lato bez żadnych zmartwień. Doceniamy twoją współpracę.”

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w oderwaniu się od codziennych rutyn w nadziei na ponowne połączenie się z prostymi rzeczami. Rozłącz się, aby połączyć się ponownie na obozie 2017. Może to wywołać pytania dotyczące komunikacji z Twoim kamperem lub tęsknoty za domem. Czekajcie na następny post, aby uzyskać odpowiedzi, które w tym pomogą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.