WYPRAWY DLA RODZINY
GRUP I ZNAJOMYCH

Odpoczynek, relaks i spokój. Wyciszamy umysł, rozluźniamy napięcia mięśniowe. Weekendowa wyprawa to totalne odłączenie od technologii. Wkraczacie w strefę bez ekranu, nie oczekujecie na esemesy, nie wrzucacie postów, nie publikujecie zdjęć. Cóż, nikt się nie dowie, że tu jesteście? Ajajaj…

REZERWUJ WŁASNY WEEKEND

brak-koncepcji-polaczenia-z-internetem-znak-drogowy-i-drogowy-przekreslone-slowo-internet_260418-245
Wyłącz ekrany i zrelaksuj się podczas naszych przygodowych weekendów.
Wyprawy obejmują zakwaterowanie na miejscu, wszystkie posiłki, program ekscytujących zajęć przygodowych, wieczorną rozrywkę i korzystanie ze wszystkich udogodnień. Wybierz jedną z trzech wypraw rodzinnych, grupowych lub Tata Survival. Przygotuj się na wyjątkowe wspomnienia ze znajomymi, bliskimi.

Nasze wyprawy Zielony Kampus to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi, jednocześnie angażując się w aktywne wyzwania z dala od telewizora i ekranu komputera.

Mając wszystko zaplanowane i zarządzane przez nasz zgrany zespół możesz po prostu odpocząć i cieszyć się przerwą.
Ucieknij od codzienności i ciesz się wspaniałymi plenerami dzięki naszej ofercie zajęć na świeżym powietrzu i na wodzie.
Nasi instruktorzy są pod ręką, aby pomóc Wam cieszyć się wspólnym czasem. Pomogą Ci w podejmowaniu nowych wyzwań i rozwijaniu nowych umiejętności, wzmacniając Twoją zdolność do przystosowywania się do nowych sytuacji, rozwiązywania problemów i brania odpowiedzialności.
Zobacz, jak charakter twoich dzieci błyszczy, gdy zbliżają się do nowych i ekscytujących zadań. Gdy dzieci rozwijają nowe umiejętności i pokonują wyzwania, ich pewność siebie wzrasta, zwiększając zaufanie do siebie w podejściu do nowych sprawności i osiąganiu celów.

Czeka na Was przygody, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i umiejętności. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy podnosisz łuk i strzałę, czy masz doświadczenie w jeździe konno, ​​wdrapywaniu się po ściance wspinaczkowej, czy machaniu pagajem podczas raftingu – dacie Wszyscy radę! Nie trzeba być mega wysportowanym, ponieważ będziecie prowadzeni i wspierani przez doskonale wyszkolonych instruktorów. Po prostu weźcie swoje dobre nastawienie i ruszajcie z mapą po skarb!

Pracując niestrudzenie, aby wspierać gości w przeżyciu ciekawej przygody, nasi instruktorzy będą pod ręką podczas całej wyprawy. Przeprowadzając uczestników przez umiejętności i techniki każdego zadania, grupy będą mogły zjednoczyć się, aby wspierać się nawzajem i osiągać najlepsze wyniki. Wszyscy nasi instruktorzy są wyszkoleni i wykwalifikowani, aby zapewnić wymagane bezpieczeństwo. Będziesz mieć wskazówki naszego instruktora przez cały program przygody, upewniając się, że macie wszystko, czego potrzebuje na niezapomnianą przerwę.

Najwygodniej jest zarezerwować taki weekend dużo wcześniej. Maksymalna ilość osób na jednej wyprawie to 20 osób. Minimalna – 10 osób ale wtedy koszt na osobę jest wyższy.

AKTYWNOŚCI

WPISY

Odwiedzając Zielony Kampus masz szansę skorzystać z aktywności, które pozostaną z Tobą na zawsze.
Uczestnictwo w obozie letnim dla wielu to duży krok w kierunku niezależności, zabawa i rozwijanie umiejętności.
Pływanie we wszystkich stylach od początkujących do zaawansowanych pływaków.
Wybierz jedną z trzech wypraw rodzinnych, grupowych lub Tata Survival. Gra fabularna w każdym wieku.

„Z córką lubimy robić durne miny”