To czas ZABAWY, przygód
i poszukiwań

Misją programu Rozwijam Skrzydła jest inspirowanie dzieci i młodzieży do łączenia się z naturą BEZ ekranu, presji mediów społecznościowych, sms-ów, gier. To nawiązywanie przyjaźni bez internetu.

OBOZY NA ZIELONO

Mazury

podstawowe1

OBOZY PŁYWACKIE

Dolny Śląsk

Projekt bez tytułu(38)

WEEKENDY

Dolny Śląsk

ZIELONY KAMPUS
kontakt@zielonykampus.pl
tel. 723 897 862
Cezary Wereszczyński
REALIZACJA WYPRAW
723
897
862

WAKACYJNE i WEEKENDOWE PRZYGODY DLA MAŁYCH i DUŻYCH

Już po wakacjach. Szkoooooda? Nie wszystko stracone! Wszystkim, którym brakuje jeszcze przygód i chcą wykorzystać pogodę zapraszamy na weekendowe wypady w Góry Stołowe. Można w grupie, ze znajomymi i rodzinnie.
„Zresetuj” swoje relacje z technologią, telefonami komórkowymi, grami, tiktokami, mediami społecznościowymi, itp. Spędź ten czas na relaksie i sportowo wśród cudów natury, pod gwiazdami przy ognisku, nawiązując przyjaźnie twarzą w twarz – nie online!

AKTYWNOŚCI

1.

CO CZEKA NA CIEBIE NA OBOZACH?

Żeglujemy na jachtach, pływamy na windsurfingu, nartach wodnych, za motorówką oraz na wakeboardzie. Jeździmy na quadach błotnistymi terenami, trawersami i zaroślami. Ekstremalna zabawa w każdym wieku. Są to obozy z bogatym programem dodatkowym. Wybierz coś fajnego dla siebie.
2.
JAK WYGLĄDA OBÓZ PŁYWACKI?
Szkolenie pływania na kilku poziomach umiejętności. Obóz przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkolnej. Oprócz dwóch treningów dziennie w wodzie obozowicze ćwiczą elementy crossfit, stretching oraz poprawiają mobilność i stabilność. Pod koniec obozu organizowane są zawody pływackie.
3.
REZERWUJ WŁASNY WEEKEND
Weekendy Zielonego Kampusu to połączenie z naturą. Uspokajamy umysł ćwicząc między innymi medytację czy tai chi. Relaksujemy się przy dźwiękach bębnów patrząc na gwiazdy. Atrakcje takie jak rafting, jazda konna, gra fabularna dodadzą pozytywnej energii. Wspomnienia, których nikt nie zobaczy na FB.
4.
WKRACZASZ DO STREFY BEZ EKRANU
Strefa totalnego odłączenia dotyczy wypraw weekendowych. Przed wjazdem w strefę Zielonego Kampusu odpisz na ese-mesy, zadzwoń gdzie trzeba, wyślij fotkę na FB. Odłączenie To Wolność! Bez presji mediów społecznościowych, bez martwienia się, że coś przegapimy. To relaks dla umysłu, spokój.

„Z córką lubimy robić durne miny”