4 programy, jeden termin

OBÓZ SPORTÓW WODNYCH

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą przekonać się, na czym polegają: żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, wakeboard czy jazda w ślizgu za motorówką! Do tego szkolenie na wysokim poziomie! Mnóstwo atrakcji na wodzie i nad wodą, szeroki program zajęć dodatkowych oraz profesjonalna opieka!

ORGANIZACJA I PRZEBIEG OBOZU

Ośrodek Wypoczynkowy BAJKA, Wałdowo 48, Ostróda. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

Podróżujemy pociągiem ( ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ ) z opiekunami z Wrocławia Głównego do Ostródy. Na miejscu czeka podstawiony autokar do ośrodka.

Wiek 7 – 18 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory wysyłamy e-mailem). Legitymacja szkolna.

Naszych uczestników nie zmuszamy do uczestnictwa w określonych zajęciach. Doskonale rozumiemy, że ktoś może mieć gorszy dzień i nie chcieć iść na plażę, jechać na wycieczkę rowerową czy wypływać na jezioro kajakiem. Staramy się również umożliwiać zamianę zajęć na inne - jeśli jest to możliwe (kwestia liczebności grupy) i nie jest związane z dodatkowym kosztem.

  • Zakwaterowanie – zakwaterowanie w domkach drewnianych 4,5,6,7 osobowych, w każdym domku łazienka – wc i prysznic, w pawilonie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka – wc i prysznic).
  • Wyżywienie – całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
  • Kadra – wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy, opieka organizatora.
  • Ubezpieczenie – NW
  • Sprzęt – potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
  • Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

INFORMACJE OBOZOWE

Pomysłowość, kreatywność, cierpliwość, poczucie humoru towarzyszą każdym zajęciom. To podstawa udanego obozu.

NAPISZ DO NAS

Dzwoń, pisz, pytaj

KONTAKT Z KAMPUSEM

723 897 862

kontakt@zielonykampus.pl

FB/zielonykampus