Naładuj się Pozytywną Energią

Kampus

ZK 2022
Odkryj Swój Potencjał

Co czeka na Ciebie?

Zapraszamy na aktywne lato pełne przygód i zabawy! Odwiedzając Zielony Kampus masz szansę skorzystać z aktywności, które pozostaną z Tobą na zawsze. Tutaj rozwijasz nowe pasje, nawiązujesz przyjaźnie, budujesz niesamowite wspomnienia.

Zależy nam na każdym elemencie projektowania programu, aby pomóc Twojemu dziecku rozwijać się na drodze do stania się najlepszą wersją siebie. Wcielamy w naszą obozową codzienność 5 podstawowych wartości – uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, troskę i wiarę w siebie.

Zielony Kampus jest pełen wyzwań. Wyzwania te przychodzą ze wszystkich stron, niezależnie od tego, czy chodzi o opuszczenie domu po raz pierwszy, próbowanie nowych umiejętności, napotykanie przeszkód na drodze do sukcesu, podejmowanie własnych decyzji, wyznaczanie celów czy rozwiązywanie konfliktów w grupie.

Dajemy Ci możliwość stać się bardziej pewną siebie, niezależną, prężną młodą osobą. Czeka na Ciebie 10 dni wypełnionych aktywnościami, które obejmują dziesiątki zajęć i tras specjalnych w wodzie i na lądzie. Każdy dzień to emocje, których nie zapomnisz, a jeśli przerodzą się w pasje, wrócisz po kolejne.

Gotowy na ekstremalną zabawę?

Każdy dzień to przygoda. Łapiemy chwile, wykorzystujemy uśpioną kreatywność i wewnętrzną siłę!

Aktualności

Online

Zdjęcia, filmy, relacje tworzę wspólnie z uczestnikami obozów

Naturalna pasja odkrywania

Czas na przygody~

Co czeka na Ciebie?

Zapraszamy na aktywne lato pełne przygód i zabawy! Odwiedzając Zielony Kampus masz szansę skorzystać z aktywności, które pozostaną z Tobą na zawsze. Tutaj rozwijasz nowe...
Czytaj Dalej »

Aktywności Sportowe

Żeglujemy na jachtach, pływamy na windsurfingu, nartach wodnych, za motorówką oraz na wakeboardzie. Jeździmy na quadach błotnistymi terenami, trawersami i zaroślami. Ekstremalna zabawa w każdym...
Czytaj Dalej »

OVERVIEW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Lorem ipsum

dolor sit amet

consectetur

adipiscing elit

sed do eiusmod

tempor incididunt

ut labore et

dolore magna

Aliqua ut enim

ad minim veniam

Quis nostrud

Exercitation

SERVICES

ZRÓB TO SAM, Z GRUPĄ, Z NAMI

Zielony Kampus to inspirowanie dzieci i młodzieży do łączenia się z naturą, ścigania przygód, wyzwań i rozwijania pasji. Łączymy się z otoczeniem, które pozwala uspokoić umysł, wykorzystać uśpioną kreatywność i wewnętrzną siłę.
Odłączenie
Ekotata
Zdrowy Styl
Na Sportowo
Te cztery elementy są kluczowe we wszystkich organizowanych przez nas obozach i wyprawach. Nie prowadzimy wykładów, skomplikowanych czy męczących zajęć. Chcemy, aby obozowicze zdobywali sprawności z radością. Przy okazji mogą usłyszeć coś, co się przydaje na co dzień, na pewno nie szkodzi.

CZTERY ELEMENTY KAMPUSU

Odłączenie to Wolność!
Bez presji mediów społecznościowych, sms-ów, bez martwienia się, że coś przegapimy. To relaks dla umysłu, wewnętrzny spokój. To samodzielnie rozwiązywanie problemów bez internetu lub rodziców.
Ekotata segreguje śmieci!
Szersze spojrzenie na stan naszego środowiska, wiedza o tym, ile setek lat rozkłada się jedna, plastikowa butelka oraz jak ogromnym zagrożeniem dla zwierząt żyjących w oceanach są plastikowe rurki i torebki foliowe.
Zdrowy Styl
Promujemy zdrowe wzorce żywieniowe i zachowania związane z aktywnością fizyczną, które mają fundamentalne znaczenie dla zdrowia, lepszej koncentracji, pamięci i pewności siebie.
Na Sportowo
Uczestnictwa w zajęciach sportowych jest fantastycznym sposobem odkrywania i rozwijania umiejętności, z których obozowicze będą korzystały przez całe życie.

CO NA WAS CZEKA W 2023 ROKU

Góry, lasy, łąki i woda. Z dala od miasta gdzie znajdujemy ciszę i spokój. Jedziemy po przygody, które są okazją do używania wyobraźni i spędzania duuuużo czasu na świeżym powietrzu. Jedziemy na Mazury! Jeśli zastanawiasz się nad wyborem obozu letniego, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszym z nich jest to, co lubią Wasze dzieci. Jakie są ich zainteresowania lub pasje? Znalezienie programów, które odpowiadają ich aktualnym zainteresowaniom to klucz do sukcesu. Jeśli jednak w trakcie obozu uczestnikom spodoba się inna tematyka, bez obaw, istnieje możliwość zmiany programu. Spokojnie więc celujcie w to co Wasze dzieci lubią najbardziej. Powodzenia!
jacht1

ŻAGLE, SPORTY WODNE

Żeglujemy na jachtach, pływamy na windsurfingu, nartach wodnych, za motorówką oraz na wakeboardzie.
obozy-quadoweimg-7383-obozy-quadowo-paintballowe

QUADY, GOKARTY, PAINTBALL

Ciekawe militarne wyzwania,
quady w terenie, paintball, survival.
Ekstremalna zabawa.
PRZYGODA4

SPORTOWE, PRZYGODY

Obozy tematyczne z bogatym
programem dodatkowym.
Znajdź coś fajnego dla siebie.
podstawowe1

PŁYWACKIE

Szkolenie pływania na różnych
poziomach umiejętności. Mega
duuużo godzin w wodzie!

INFORMACJE DODATKOWE

dodatki5
Dojazd na Kampus
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z kilkudziesięciu miast w Polsce. Szczegółowy rozkład jazdy i informacje – kliknij
oboz kampus4
Co do plecaka?
Nie zastępujcie dziecka w pakowaniu! Dzięki temu dziecko wie, co zabiera ze sobą na obóz. Pełna lista rzeczy – kliknij
5dninawsi(15)
Relacja Online
Cała wyprawa jest prowadzona online. Rodzice mają kontakt telefoniczny z trenerami. Relacja online – kliknij

„Z córką lubimy robić durne miny”