WYŻSZY POZIOM
PŁYWANIA

Obóz letni jest dla dzieci i młodzieży wspaniałym sposobem na poznanie nowych przyjaciół, przeżycie nowych przygód i powrót do domu z nowym bagażem doświadczeń. Umiejętność pływania jest bardzo ważna ze względów bezpieczeństwa oraz zdrowia.

JAK WYGLĄDA OBÓZ PŁYWACKI?

ww-kids-2020
Masz idealną okazję do doskonalenia lub rozwijania umiejętności pływania.
Oferujemy naukę pływania we wszystkich czterech stylach zarówno dla dzieci (od 6 lat), jak i dorosłych, a także od początkujących do zaawansowanych pływaków. Nasi instruktorzy są w pełni wykwalifikowani i na bieżąco z najnowszymi technikami, dzięki czemu masz pewność, że pływanie będzie najlepsze.

Początkujący
Dla wszystkich, którzy mają pierwszy kontakt z wodą lub boją się głębokości. Celem treningu jest dobra zabawa przy jednoczesnym zwiększeniu pewności siebie w wodzie. Nasz obóz daje możliwość przełamania lęku przed wodą, nauczenia się nowej umiejętności i zdobycia zaufania do wody. Treningi skupiają się na podstawowych ćwiczeniach poprawiających komfort podczas pracy we własnym tempie. Na naukę pływania nigdy nie jest za późno.

Średniozaawansowani
Obóz dla dzieci i młodzieży, którzy potrafią pływać trzema stylami ( grzbietem, klasykiem i kraulem ). Skupiamy się na technice pływania, oddychaniu, koordynacji i szybkości. Naszym celem jest zapewnienie atmosfery, w której pływacy będą podekscytowani poznawaniem wszystkich dziedzin pływania wyczynowego: od techniki, przez wyścigi i treningi. Obozy są otwarte dla wszystkich pływaków w wieku 12-18 lat. Skoncentrujemy się na wielu obszarach, w tym na podziale wszystkich czterech stylów wyczynowych, ćwiczeniach, startach, nawrotach, a także wyznaczaniu celów, treningu na suchym lądzie i analizie wideo.

Zazwyczaj, kiedy myślę o obozie, myślę o siedzeniu przy ognisku, pieczeniu pianek lub pływaniu kajakiem po jeziorze. Obóz pływacki to inna historia. Nie ma ognisk, s’mores ani kajaków. Obóz to trudny proces, który otwiera drzwi do innego rodzaju psychicznej i fizycznej wytrzymałości; jednak nadrabia to typową zabawą poprzez wytrwałe przeżycia i wspomnienia. Obóz pływacki Zielony Kampus daje uczestnikom szansę na sportowy i indywidualny rozwój. Zajęcia obozowe obejmują szkolenia, zajęcia techniczne, zajęcia na suchym lądzie, gry, fitness, elementy crossfit, stretching, a nawet wspinaczkę! Będziemy uczestniczyć w wycieczkach pieszych, raftingu, grach terenowych i oglądaniu filmów motywacyjnych. Obóz pływacki to miejsce, w którym można rozwijać umiejętności pływackie i życiowe, ale także daje szansę na letnią zabawę!

Cieszymy się, że weźmiesz udział w naszych obozach tego lata. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z każdym obozowiczem, niezależnie od tego, czy dopiero uczy się pływać, czy też chce opanować jedne z najlepszych metod treningowych i technicznych stosowanych przez sztab trenerski.
Nasza kadra jest naprawdę wyjątkowa pod względem kwalifikacji i zaangażowania na rzecz młodych pływaków. Nasi trenerzy to sprawdzeni profesjonaliści, z których każdy posiada umiejętność uczenia, demonstrowania i pozytywnego motywowania pływaków w każdym wieku.

AKTYWNOŚCI

WPISY

Odwiedzając Zielony Kampus masz szansę skorzystać z aktywności, które pozostaną z Tobą na zawsze.
Uczestnictwo w obozie letnim dla wielu to duży krok w kierunku niezależności, zabawa i rozwijanie umiejętności.
Pływanie we wszystkich stylach od początkujących do zaawansowanych pływaków.
Wybierz jedną z trzech wypraw rodzinnych, grupowych lub Tata Survival. Gra fabularna w każdym wieku.

„Z córką lubimy robić durne miny”